AJG breidt uit

Er is niets zo leuk als een nieuwe medewerker tot ons team te mogen verwelkomen. Zowel voor Arne als voor ons is het en blijft het een speciaal moment. Arne heeft stage bij ons gelopen en we hebben hem nu een contract aangeboden waardoor hij direct een vaste job te pakken heeft. Het mooie aan dat systeem is, dat je als bedrijf eerst is kan kennismaken en hem al kan wegwijs maken in de wereld van AJG. Voor de nieuwe recruut is het ideaal om is te proeven van het bedrijfsleven tijdens zijn schooldagen. Zo zijn ze toch beter voorbereid om het "echte" leven.

Met veel spanning kijken we dan ook uit naar zijn integratie binnen ons team. Het worden spannende tijden.

Een nieuwe medewerker betekent natuurlijk ook groei voor het bedrijf. Door onze nu net iets meer dan 2000 klanten, moeten we een extra kracht bijnemen om al de onderhouden en nieuwe installaties te kunnen bolwerken. Arne zal vooral in het begin actief zijn om ons bestaande cliënteel gelukkig te houden. Daarnaast zal hij ook instaan voor de installaties van de nieuwe klanten o.l.v. Randy Fernandez. (hoofdtechnieker)

Wij wensen jou van harte welkom en veel succes met je carrière binnen ons bedrijf. Good luck!

#groei #nieuwemedewerker

Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Er zijn nog geen tags.
Volg ons
  • Facebook Basic Square
© Copyright